• اخبار

فینالیست‌های مسابقه استعدادیابی «زنگ تفریح» مشخص شدند

فینالیست‌های مسابقه استعدادیابی «زنگ تفریح» مشخص شدند
با پایان یافتن مرحلۀ اجرای عموم مسابقۀ استعدادیابی «زنگ تفریح» در تماشاخانۀ ارغوان شهرضا فینالیست‌ها در دو بخش استندآپ کمدی و مجری‌گری مشخص شدند و به مرحلۀ فینال راه یافتند

به گزارش روابط عمومی ادارۀ فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا:

با پایان یافتن مرحلۀ اجرای عموم مسابقۀ استعدادیابی «زنگ تفریح» در تماشاخانۀ ارغوان شهرضا فینالیست‌ها در دو بخش استندآپ کمدی و مجری‌گری مشخص شدند و به مرحلۀ فینال راه یافتند. مسابقۀ «زنگ تفریح» که با هدف شناسایی و معرفی استعدادهای شهرستان در دو بخش استندآپ کمدی و مجری‌گری در حال برگزاری است، روز سه‌شنبه ۱۳ شهریورماه به پایان مرحلۀ دوم، یعنی اجراهای عموم، رسید و آقایان حسین متوسل، ابراهیم محمدرضایی و علی رحیمی در بخش استندآپ کمدی و خانم‌ها آتنا شیرازی، سحرسادات حسینی، و هانیه محمدیان در بخش مجری‌گری با کسب بیشترین رأی از مخاطبان و داوران این مسابقه به مرحلۀ نهایی راه یافتند. این هنرمندان شب جمعه ۱۶ شهریورماه با اجرای برنامه‌های خود در تماشاخانۀ ارغوان به رقابت با هم خواهند پرداخت.

گفتنی است مسابقۀ استعدادیابی «زنگ تفریح» به همت تماشاخانۀ ارغوان و با همکاری کانون بسیج هنرمندان و ادارۀ فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا در حال برگزاری است.

۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۱۰
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500